Transformers Rescue Bots: Disaster Dash

Aksiyon macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 517 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Budge Studios
Transformers Rescue Bots ile, Dünya'yı kurtarmak için aksiyon dolu bir maceraya başlayın!

Tüm kurtarma botlarını toplayarak, Dr. Fas'tan Dünya'yı kurtarmak için kıyasıya mücadele verin! Transformers Rescue Bots: Disaster Dash oyunu ile Griffin Rock da dâhil olmak üzere dört büyük şehirde heyecan verici misyonları tamamlayabilirsiniz!

Her türlü felaketi aşarak, vatandaşları kurtarabileceğiniz Transformers Rescue Bots: Disaster Dash uygulamasında morbetleri kovalamayı da unutmayın. Engelleri önlemek adına Energon'u toplayın, bottan aracınızı DinoBot'a dönüştürün!

Bot modunda vatandaşları kurtarmak için özel sıçrama güçleri de kullanabileceğiniz bu oyunda, Ride hızla araç modunda da kötü Morbot'u yakalayabilirsiniz. Çürüyen lav akıntıları, tsunamiler, çığlar, kum kasırgaları, meteor yağmurları, yıldırım düşmesi gibi olaylardan kaçabileceğiniz gibi üzerine yağan arabalardan da hızla kaçmanız gerekmektedir.

Kötü afet makinesini kullanarak, Optimus Prime, Bumblebee ve Quickshadow gibi özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Dünya'yı kurtarmak için mücadele vermeye hazır mısınız'

Sizde bu macera dolu oyunu oynamak istiyorsanız, Transformers Rescue Bots: Disaster Dash'i ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin!

Daha Fazla Göster
Transformers Rescue Bots: Disaster Dash indir
DİĞER SÜRÜMLER